preloader

Spojujeme tradici s moderní technologií

Náš tým tvoří kvalifikovaní lidé, které spojuje vášeň pro dřevo a inovativní řešení. Díky našim zkušenostem a odhodlání se Wood of Fire stalo uznávanou značkou v Polsku i na mezinárodním trhu.

Jsme polský výrobce dřevěných panelů konzervovaných ohněm v duchu Shou Sugi Ban. V naší nabídce jsou kromě páleného dřeva také lakované, NRO impregnované a surové desky. Pro potřeby našich zákazníků poskytujeme služby profilování desek, řezání na míru a montáž provětrávaných dřevěných fasád po celé republice i mimo ni. Díky úplné automatizaci každé fáze zpracování a dokončovacího procesu dřevěných panelů zajišťujeme nejvyšší kvalitu a preciznost zpracování. Spolupracujeme s developery, architekty, interiérovými designéry a individuálními investory, kterým nabízíme nejen produkty nejvyšší kvality, ale také odborné poradenství a podporu v každé fázi realizace projektu.

Jednáme efektivně a komplexně,
abychom vám ušetřili čas

Do centra pozornosti stavíme vás a vaše individuální potřeby

Na naše služby poskytujeme víceletou záruku

Zaměřujeme se na ekologická řešení, a proto k výrobě našich desek používáme pouze dřevo z certifikovaných, udržitelných zdrojů.

Ve Wood of Fire se zaměřujeme na ekologii

Ve Wood of Fire se zaměřujeme na ekologii

K výrobě našich desek používáme pouze dřevo z udržitelných zdrojů s certifikátem FSC.

Vyrobeno v Polsku – známé po celém světě

Máme za sebou již přes 3500 dokončených projektů. Jsme hrdí na to, že naše dřevěné desky zdobí fasády a interiéry mnoha investic a prestižních zařízení po celé Evropě – i mimo ni!

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA