preloader

Kompletní nabídka pálených desek

Naše výrobky jsou vyráběny technikou zuhelnatění dřeva, která čerpá inspiraci z tradiční japonské metody Shou Sugi Ban. Konzervace ohněm a použití speciálních ochranných prostředků činí opálené dřevo vysoce odolné vůči nepříznivým povětrnostním vlivům, ohni a biologickým faktorům. Proces opalování dřeva dává deskám jedinečný vzhled s mimořádnou barvou a texturou. Široká a rozmanitá nabídka znamená, že každý zákazník najde produkt šitý na míru jeho individuálním potřebám.

Řada BALTICA

Skandinávský smrk

Pálená prkna z řady BALTICA jsou různé varianty ze dřeva skandinávského smrku v odstínech hnědé a šedé. Na individuální přání mohou být tónovány i v jiné barvě. Desky BALTICA jsou určeny pro vnitřní i vnější použití.

Řada KARPATIA

Skandinávský smrk

Pálená prkna z řady KARPATIA v různých variantách a síle opálení jsou vyrobena ze dřeva skadinávského smrku. Barva dřeva je v černém odstínu. Jsou určeny pro vnitřní i vnější použití.

Řada MAZURIA

Sibiřský modřín

Pálená prkna z řady MAZURIA jsou různé varianty ze dřeva sibiřského modřínu v odstínech hnědé a šedé. Na individuální přání mohou být tónovány i v jiné barvě. Desky MAZURIA jsou určeny pro vnitřní i vnější použití.

Řada SILESIA

Sibiřský modřín

Pálená prkna z řady SILESIA v různých variantách a síle opálení jsou vyrobena ze dřeva sibiřského modřínu. Barva dřeva je v černém odstínu. Jsou určeny pro vnitřní i vnější použití.

Další Dřeviny

Další Dřeviny

Dle individuální poptávký nabízíme také pálená prkna z dřevin jako jsou: dub, termo borovice, termo jasan, accoya, kebony, cedr a mnoho dalších.

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA