preloader

Cena opálených desek – Faktory ovlivňující konečnou cenu hotového produktu Wood of Fire

Cena opáleného dřeva závisí na mnoha faktorech, které ovlivňují konečnou cenu našeho produktu.

Cena opálených desek – Faktory ovlivňující konečnou cenu hotového produktu Wood of Fire

Cena hotového produktu Wood of Fire

Především jeden z nejdůležitějších faktorů je konkrétní varianta desky a její rozměry. Na cenu se skládají konkrétní délky/šířky desek a různé profily, které jsme na přání zákazníka také schopni vyrobit. Při procesu objednávání našich produktů mohou naši zákazníci počítat s odborným poradenstvím ze strany celého týmu Wood of Fire, který díky svým dlouholetým zkušenostem poskytuje veškeré důležité informace a pomáhá ve výběru konkrétní varianty i délky dostupných desek, aby se minimalizoval odpad, vzniklý při montáži dřevěné fasády. Naši odborníci poskytují pomoc nejen při výběru správného materiálu pro individuální investice, výpočtu projektu nebo přípravě individuální nabídky, ale také ve všech otázkách spojených s montáží opálených desek na fasády i do interiérů.

Jak vzniká hotový produkt? – Umění vypalování přímo z Japonska

Dřevo je podrobeno tepelnému zpracování prostřednictvím vysoké a stálé teploty vyprodukované ve speciálních pecích, díky kterým je z dřeva vypálena vrchní vrstva celulózy. Opalování lze samozřejmě provést i samostatně s použitím plynové láhve, ale tato metoda nijak nereflektuje kvalitu a trvanlivost produktu, který je impregnován kontrolovaným způsobem. Nejedná se jen o vizuální efekt jako zajímavá zuhelnatěná struktura, ale také o prospěšné vlastnosti, jako je ochrana před působením atmosférických a mechanických vlivů. Tyto vlastnosti můžeme získat pouze při opalování zmíněnou technikou. Japonská technika Shou Sugi Ban, také známá jako Yakisugi, umožňuje vynikající konzervaci dřeva a vypálení vrchní vrstvy celulózy, jak i ochranu před všemi poškozeními ze strany škůdců nebo vyrůstajících hub, což znamená, že dřevo se vyznačuje odolností po mnoho let.

 

Autorská impregnace opálených desek – tedy proč se rozhodnout pro značku Wood of Fire

V Wood of Fire nabízíme čtyřstrannou autorskou impregnaci dřeva. Chráněna je nejen vrchní vrstva struktury, ale i rub, což umožňuje další ochranu dřeva a pozitivně ovlivňuje jeho odolnost. Tato impregnace také umožňuje vyniknout přírodnímu pigmentu, který neoxiduje. Rozhodnutím pro nákup opálených desek Wood of Fire mohou naši zákazníci počítat s materiálem o unikátních vizuálních kvalitách, ale především s produktem vysoké kvality. To zaručuje spokojenost s rozhodnutím po mnoho let.

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA