preloader

Černá dřevěná fasáda – módní a nadčasová

Ve světě designu, kde se móda vyvíjí a trend mění trend, Wood of Fire vsází na nadčasovost a harmonii. Naše desky ošetřené metodou Shou Sugi Ban jsou esencí stylu, který se nepodřizuje měnícím se trendům. Černá dřevěná fasáda je naší specialitou, spojující tradici s moderností.

Černá dřevěná fasáda – módní a nadčasová

700 let tradice v novém provedení

Shou Sugi Ban je technika s více než 700letou historií, dnes obohacená o moderní technologie a materiály. V Wood of Fire, pro tvorbu našich černých fasád, vybíráme nejlepší druhy dřeva, včetně sibiřského modřínu a skandinávského smrku.

Oheň, který vydobývá krásu

V naší nabídce najdete různorodé produkty, díky čemuž snadno přizpůsobíte černou fasádu svým potřebám a preferencím. Zaručujeme, že každá dřevěná fasáda z naší nabídky je nejen stylová, ale i mimořádně trvanlivá díky pečlivému opalování a impregnaci.

Naše kolekce – vaše možnosti

Zveme vás, abyste objevili naše kolekce: Karpatia, Silesia, Baltica a Mazuria, vytvořené ze sibiřského modřínu nebo skandinávského smrku. Rozšiřujeme také naši nabídku o moderní desky z dubu, thermo jasanu a thermo borovice, ideální jak pro vnější, tak i vnitřní použití, vytvářející teplý, útulný klimat.

Nevíte, která opalovaná deska nejlépe vyjádří charakter vašeho domu? Objednejte bezplatné vzorky, abyste snáze mohli rozhodnout. Kromě toho nabízíme unikátní možnost malování dřeva lazurami, alternativu k opalování, díky technologii strojového malování. Wood of Fire je místo, kde se tradice setkává s moderností, a černá dřevěná fasáda se stává projevem nadčasového stylu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, aby vaše prostor získal neopakovatelný charakter.

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA