preloader

Čtyřstranná impregnace

Naše technologie čtyřstranné impregnace je odpovědí na rostoucí požadavky trhu v oblasti stavebních materiálů, které kombinují trvanlivost s unikátním designem.

Čtyřstranná impregnace

Mohl by se zdát, že přirozené dřevo, po tom, co jeho povrch byl zuhlíkován, se stane křehkým a náchylným k mnoha vnějším faktorům. V případě prken vyrobených technikou Shou Sugi Ban je to však zcela jinak. Kontrola celého procesu spalování umožňuje posílit surovinu, čímž se stává odolnější vůči působení ohně než v případě obyčejných prken. Co více, spálená celulóza nebude sloužit jako potrava pro bakterie a houby, což značně snižuje šanci na hnilobu dřeva. Zároveň se zvyšuje odolnost přírodního výrobku proti různým vnějším faktorům ve formě deště, sněhu, slunce nebo i záporných teplot. To umožňuje těšit se z bezchybné fasády nebo plotu z prken spálených ohněm po mnoho let.

Důležitým faktorem je také použití speciálně vyvinuté metody impregnace, díky které dřevo nešpiní a zůstává bez zápachu. Ve Wood of Fire sázíme na inovativní přístup, který revolucionalizuje průmysl – čtyřstranná impregnace. Kromě přední strany prkna jsou chráněny také všechny boční plochy prkna, je možné také přidat další ochranu na zadní stranu prkna. Čtyřstrannou impregnaci používáme také v případě ochrany prken do stupně nehořlavosti NRO. Na individuální objednávku je možné také čtyřstranné zabezpečení malovaných prken. Tato unikátní technologie, která je výsledkem našeho závazku k vylepšování tradičních metod, poskytuje prknům nejen výjimečný vzhled, ale i nepřekonatelnou trvanlivost. Díky tomu jsou naše produkty ideální volbou pro ty, kteří si cení jak estetiku, tak funkčnost.

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA