preloader

Dřevo na gastronomickou zahradu

Po podzimu a zimě, kdy vyjdou první sluneční paprsky a konečně se oteplí, každý sní o tom, aby si užil krásné počasí.

Dřevo na gastronomickou zahradu

Lze to udělat mnoha způsoby, jedním z nich je využití gastronomických zahrad u oblíbené restaurace nebo baru. Na takové řešení se rozhoduje mnoho lidí, proto je vhodné se postarat o to, aby skutečně bylo k dispozici vhodné místo pro umístění stolů a židlí. Ne v každém místě ve městě bude vydlážděný chodník, na kterém by bylo možné bez problémů umístit nábytek. V takových případech bude dobrým řešením vytvoření speciálního podia, na kterém to bude možné. Samozřejmě existuje mnoho různých materiálů, z nichž lze postavit. Nicméně nejlepším řešením na léta bude opálené dřevo.

 

Opálené desky pro gastronomickou zahradu

Metoda Shou Sugi Ban umožňuje odpovídající přípravu dřeva na různé vnější faktory. Právě proto stojí za to využít desek opálených ohněm! Jsou mimořádně odolné a odolávají proměnlivému počasí. Kromě toho se při tom skvěle prezentují. Proto je to vynikající řešení, z kterého bude každý majitel gastronomické zahrady těšit se po léta.

Zůstává však otázka – jaký typ dřeva vybrat? V případě, kdy víme, že gastronomické zahrady bude využívat mnoho lidí současně, je vhodné vybrat opravdu tvrdý druh. Dobře se osvědčí např. sibiřský modřín, který se dokonale hodí do všech podmínek bez ohledu na počasí.

 

Gastronomická zahrada od Wood of Fire

Pokud byste chtěli vytvořit gastronomickou zahradu z desek opálených ohněm, vyberte Wood of Fire. Působíme na území celé Evropy, díky čemuž jsme již realizovali mnoho zajímavých projektů jak pro soukromé osoby, tak pro firmy i města. Takové zkušenosti nám umožňují vytvářet odolné realizace přizpůsobené individuálním potřebám každého zákazníka. Pro získání informací vás zveme k kontaktu – odpovíme na všechny otázky.

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA