preloader

Kancelář v zahradě

V dnešní době se čím dál častěji setkáváme s práci na dálku. Většinou je však těžké oddělit profesní sféru od soukromé.

Kancelář v zahradě

Propojení sfér, úspora peněz na cestách a blízkost přírody hned za oknem – je to možné? Naproti tomu se objevuje vize kanceláří v zahradě, která se těší velkému zájmu v mnoha regionech světa.

 

Black office – domácí kancelář v černé

Jednou z investic, která následovala nová řešení ve formě malých pavilonů uspořádaných v zahradním prostoru, je domácí kancelář vytvořená v holandské provincii. Výhody, které jsou patrné na první pohled, zahrnují především kombinaci funkčnosti a jednoduchosti, které zajišťují prostor a pohodlí pro práci, zatímco blízkost přírody a bujná vegetace kolem poskytuje klid a ticho, což pozitivně ovlivňuje lepší pocit pohody.

Minimalistická forma a upoutávající černá fasáda jsou zásluhou dřeva opáleného speciální metodou Shou Sugi Ban od výrobce desek Wood of Fire, která se originálně začleňuje do zahradního prostředí. Díky procesu opalování a konzervace dřevo získává zvýšenou trvanlivost a navíc je odolné vůči škodlivým vnějším vlivům.

Dřevo ze sibiřského modřínu, z něhož byly vyrobeny černé fasádní desky SILESIA 3 použité v projektu, představuje řešení, které se ideálně hodí pro plánované investice, kde investor bude zvláště oceňovat výběr materiálu vysoce kvalitní suroviny a její životnost, stejně jako přirozenou krásu. Estetické hodnoty v kombinaci s dříve zmíněnými výhodami tak vytvářejí funkční prostor pro život a jedinečnou atmosféru.

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA