preloader

Montáž dřevěných fasád a teras

Sníte o unikátním vnějším prostoru, který přitahuje pohled svou estetikou a teplem? V Wood of Fire věříme, že tajemstvím dosažení tohoto cíle je použití dřevěné fasády.

Montáž dřevěných fasád a teras

Naše řešení nejen zdůrazňují krásu vnějších stěn, ale také dodávají celé nemovitosti neopakovatelný charakter.

 

Desky kompatibilní s každým projektem

Specializujeme se na výrobu desek metodou Shou Sugi Ban – starověkou technikou, která prostřednictvím opalování dřeva nejen zdůrazňuje jeho přirozenou krásu, ale také zvyšuje odolnost vůči vnějším vlivům. Tato unikátní metoda spojuje sílu ohně a vody, vytvářejíc produkty ideální jak pro fasády, tak terasy. Naše desky jsou již ozdobou mnoha budov, teras, plotů a zahrad v celém Polsku, Evropě a dále.

 

Shou Sugi Ban: Tajemství mimořádné trvanlivosti

Technika Shou Sugi Ban, kterou používáme po staletí, umožňuje vytvořit nejen krásné, ale i trvanlivé fasády. Díky této metodě jsou naše desky odolné proti škůdcům a atmosférickým vlivům. Zaručujeme, že naše řešení vám poslouží léta, zachovávajíce své unikátní estetické a technické vlastnosti.

 

Komplexní řešení pro vaši fasádu a terasu

V Wood of Fire se neomezujeme pouze na výrobu desek. Nabízíme plný rozsah montážních služeb, přizpůsobujeme techniky instalace individuálním potřebám každého zákazníka. Naše zkušenosti zahrnují širokou škálu projektů – od výrobních hal, přes hotely, až po rodinné domy. Realizujeme také moderní terasy, které představují ideální doplnění každé zahrady. Díky mnoha montážním týmům jsme schopni nabídnout našim zákazníkům vhodné termíny a velmi rychle provést montážní práce.

 

Objednejte bezplatné vzorky

Doporučujeme využít nabídky bezplatných vzorků, které umožní přesné přizpůsobení desek vašemu projektu. Objevte, jak opalovaná dřevěná fasáda nebo terasa mohou proměnit váš vnější prostor. V Wood of Fire s vášní vytváříme řešení, která spojují krásu přírodního dřeva s moderní technologií a řemeslem. Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více o tom, jak vám můžeme pomoci realizovat váš projekt dřevěné fasády nebo terasy.

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA