preloader

Montáž dřevěných fasád

Oblečení člověka je jeho vizitkou – stejně jako fasáda domu. Není tedy divu, že stále častěji volíme zajímavé dřevěné fasády, které mění vzhled rodinných domů, komerčních a mnoha dalších budov.

Montáž dřevěných fasád

Montáž dřevěných fasád na různých budovách

Fasády z desek lze montovat na různých objektech, ačkoliv tento materiál díky své přirozené stylistice odkazuje na dávné časy, stejně dobře se uplatní i u moderních rodinných domů nebo komerčních budov. Dřevěné fasády způsobují, že celá budova působí mnohem útulněji, přátelštěji a bezpečněji. Navíc skvěle vypadají jak ve stínu, tak na slunci. Fasáda namontovaná odborníkem poslouží dlouho a bude neobvyklou vizitkou domu nebo firmy, kterou si jistě váží vaši blízcí, kolemjdoucí nebo zákazníci. Zajímavé je, že dřevěné desky lze pokládat mnoha způsoby, v závislosti na vzhledu a stylu budovy. Takže fasáda položená ve vertikálním, horizontálním směru nebo pod úhlem 45 stupňů bude vypadat perfektně. Navíc, na rozdíl od běžných názorů, samotná montáž je poměrně rychlá a náklady spojené s realizací takové „vizitky“ nejsou vyšší než u standardních fasád.

 

Ošetřené desky na fasádu

Pokud chcete, aby vaše dřevěná fasáda na rodinném domě nebo komerční budově byla originální a trvanlivá, stojí za to vsadit na produkty nejvyšší kvality, jako jsou desky ošetřené metodou Shou Sugi Ban dostupné v naší nabídce. K výrobě desek používáme různé druhy dřeva, od populárního dubu po skandinávský smrk nebo sibiřský modřín. Navíc nabízíme profesionální montáž našich produktů v Polsku i v zahraničí. Naše montážní týmy s důrazem na nejmenší detail pro vás provedou dřevěnou fasádu na rodinných domech, komerčních a dalších budovách.

Zajímavou možností, kterou nabízíme ve Wood of Fire, je možnost natření dřeva vhodnými lazurami, v tomto případě desky neošetřujeme, ale používáme tzv. strojové malování. Srdečně vás zveme, abyste se seznámili s celou nabídkou Wood of Fire a objednali si bezplatné vzorky dřeva, které vám pomohou vybrat nejlepší desky na fasádu!

 

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA