preloader

Opálené desky Shou Sugi Ban a ochrana před náročnými povětrnostními podmínkami

Kdo by alespoň jednou nesnil o časném ráně s výhledem z okna na vynořující se z mraků krásné polské Tatry při šálku dobré kávy nebo čaje? Budou jen málokdo.

Opálené desky Shou Sugi Ban a ochrana před náročnými povětrnostními podmínkami

Každý, kdo by si alespoň na chvíli přál zpomalit v realitě neustálého spěchu, by si měl dobře zapamatovat toto jméno… PrzyStań nad Listepkou.

Daleko od městského ruchu. V malebném místě na kopci, odkud si můžete vychutnávat panoramatický výhled na krásnou polskou přírodu. Právě zde – v Łopusznej, se investoři rozhodli postavit rekreační domky k pronájmu, které budou představovat unikátní prostor pro relaxaci a odpočinek.

 

Ekologický. Přírodní. Nadčasový

Při myšlence na stavbu domu ve stylu moderní stodoly nás především napadá výběr surovin. Přestože na trh bylo uvedeno mnoho jiných užitkových materiálů, právě dřevo je nejčastěji používáno v procesu dokončování fasád. Kromě svých výhodných vlastností se dokonale hodí do přírodní krajiny, což je v dnešní době tak cenné.

Opálené desky použité na pokrytí vnějších stěn jsou produktem pocházejícím od polského výrobce opálených desek Wood of Fire. Aby získaly unikátní uhlíkovou strukturu a hloubku barvy, byly podrobeny intenzivní tepelné úpravě ve speciálních pecích, díky kterým nejen získaly na neobvyklých estetických hodnotách, ale také na výhodných vlastnostech. Využitím tisíce let staré, tradiční japonské metody Shou Sugi Ban získává dřevo vynikající konzervaci a je náležitě chráněno před povětrnostními vlivy a mechanickým poškozením.

 

Opálené dřevo Shou Sugi Ban – Přírodní krása na dosah vašeho pohledu

Opálené fasádní desky ze sibiřského modřínu SILESIA 2 jsou variantou pro každého, kdo chce, aby jeho fasáda byla charakterizována především dokončením z materiálu vysoké kvality, jeho výhodnými vlastnostmi, ale také přírodní krásou a neobvyklými vizuálními hodnotami, kterými si bude moci užívat po dlouhá léta. Vidět mnoho vznikajících unikátních realizací typu moderní STODOŁA s využitím opálených desek díky technice Shou Sugi Ban, není překvapivé, že je to jeden z nejlepších výběrů a způsobů, který zajišťuje dobrou životnost materiálu a zároveň požadovaný vzhled.

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA