preloader

OPÁLENÉ DESKY VE VNITŘNÍCH PROSTORECH – blízkost přírody v útulku vašeho domova

Život v blízkosti s přírodou zvláště pozitivně ovlivňuje naše psychické zdraví, poskytuje nám úlevu a klidnou mysl. Ve volných chvílích vyhledáváme místa, kde se můžeme oddělit od rušného, neustálého spěchu a hluku města.

OPÁLENÉ DESKY VE VNITŘNÍCH PROSTORECH – blízkost přírody v útulku vašeho domova

OPÁLENÉ DŘEVO – teplo a moderní dekorace ve vašich čtyřech stěnách

Není tajemstvím, že srdcem každého domova je obývací pokoj, ve kterém trávíme většinu našeho času a přijímáme hosty, chtějíce jim poskytnout útulnou atmosféru a co nejlepší komfort, aby se u nás cítili jako doma. Chceme-li vytvořit prostor pro odpočinek a zároveň zajistit, aby náš obývací pokoj vypadal výjimečně, musíme klást důraz především na funkčnost, ale také na estetiku a výzdobu, a co za tím jde – výběr materiálu dokončení. Právě on dodá interiéru individuální charakter a originální design.

To, co odlišuje opálené dřevo od ostatních dokončovacích materiálů, je především přirozený vzhled, rozmanitá struktura, hloubka barvy a samozřejmě neobvyklá atmosféra, o kterou neustále soupeří investoři a architekti. Opálené stěnové desky jsou ideálním řešením a nápadem na autentickou výzdobu v domech typu moderní STODOŁA. Díky svému originálnímu dokončení, vytažené struktuře a barevnosti se obzvláště hodí do rustikálního nebo skandinávského klimatu, vytvářejíce tak originální prostor a výjimečnou atmosféru.

Prezentovaná na fotografiích kompozice je výsledkem dokončení jedné ze stěn Apartmánů Riders Lodge od Razoo-architekti. Použité v projektu stěnové desky Karpatia a Baltica, využívající metodu Shou Sugi Ban, jsou jedním z produktů od polského výrobce opálených desek Wood of Fire.

STĚNOVÉ DESKY SHOU SUGI BAN – krásný vzhled a nejen to

Výběr výše zmíněného dokončovacího materiálu je umnou kombinací jednoduchosti a elegance, která okamžitě může změnit dekoraci a dodat jí požadovaný, originální charakter. Opálené desky tradiční japonskou technikou Shou Sugi Ban nejen zajišťují jedinečný vzhled, ale díky této metodě zpracování také získávají vynikající konzervaci a trvanlivost, a díky svým vlastnostem vlhkosti vytvářejí prospěšný mikroklimat pro lidský organismus. Stěnové desky Shou Sugi Ban jsou nabídkou pro ty, kteří si cení jednoduchosti a funkčnosti, ale především života blíže k přírodě, což je v dnešní době absolutně neocenitelné.

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA