preloader

Opálené terasové desky Shou Sugi Ban od Wood of Fire

Terasa v domě je výjimečným místem, kde rádi trávíme volné chvíle během teplých dnů, odpočíváme, komunikujeme a setkáváme se s přáteli. Je tedy důležité postarat se o vhodné zařízení naší vysněné oázy relaxace.

Opálené terasové desky Shou Sugi Ban od Wood of Fire

Základním rozhodnutím je výběr materiálu, z něhož terasu vybudujeme. V tomto článku najdete tipy, zda byste měli zvážit dřevěnou terasu vyrobenou z opálených desek Shou Sugi Ban.

Jednou z výhod opálených terasových desek Shou Sugi Ban je jejich jedinečný vzhled, který nikdo nepřehlédne. Odpovídající impregnace spálením dřeva a následná ochrana vhodnými prostředky zajišťuje zachování funkčnosti dřeva na léta!

V době současných tropických veder je důležitou výhodou opálených terasových desek skutečnost, že dřevo se nehřeje tak silně jako kompozitní desky, které jsou často používány jako náhrada za terasové desky. Při koupi opálených terasových desek je třeba věnovat pozornost jejich tloušťce. Čím je deska tlustší, tím je trvanlivější. V naší nabídce máme desky v různých variantách od 24 mm do 27 mm. Při výběru opálených terasových desek doporučujeme volit desku ze sibiřského modřínu, který díky svým výjimečným vlastnostem může směle konkurovat trvanlivostí exotickým deskám. Pokud máte zájem o nákup opálených terasových desek Shou Sugi Ban – kontaktujte nás! V naší nabídce máme opálené terasové desky z borovice, smrku, termo borovice, accoya a mnoha dalších dřevin!

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA