preloader

Apartmán Sielanka

Sielanka Apartment je okouzlující místo na úpatí vrcholu Hrobacz Łąka v Międzybrodzie Bialskie.

VÝROBEK
MAZURIA-1
Apartmán Sielanka

Fasáda domu byla vyrobena z modřínových desek MAZURIA 1. Shou Sugi Ban vypalováním a kartáčováním vedlo k tomu, že zde použitá varianta desky má charakteristickou strukturu dřeva s viditelnou kresbou a jedinečným uspořádáním suků na každé desce.

Část fasády Bytu Sielanka se investoři rozhodli pokrýt černým plechem. Kombinace dvou různých materiálů a dvou různých barev na fasádě budovy dala zajímavý a originální výsledný efekt. Teplý odstín hnědé prken kontrastuje s černou, proto se často kombinuje s prvky v této barvě.

Klimatizovaný interiér bytu má tři komfortní ložnice, dvě moderní koupelny a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Balkon a terasa nabízejí ideální podmínky nejen pro obdivování pohádkových výhledů a panoramat Beskyd, ale jsou také ideálním místem pro ranní kávu, odpolední relax a trávení dlouhých večerů ve společnosti rodiny či přátel.

Jak sami majitelé říkají, je zde vše, co potřebujete, abyste byli šťastní: hory poskytující stín, rozlehlé nebe nad hlavou, chladivá voda jezera a spleť stezek vedoucích k nejkrásnějším místům Polska.

Místo: Polsko

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA