preloader

Dům v Żółwin u Varšavy

Nestandardní tvary, velké prosklení a použití dřevěných povrchů jsou znaky skandinávského stylu, který zahrnuje odkazy na tradici i nová funkční technologická řešení.

ARCHITEKT
Bjerg Arkitektur A/S
VÝROBEK
KARPATIA-1
Dům v Żółwin u Varšavy

Projekty tohoto typu dokonale zapadají do přírodního a urbanizovaného prostředí a jednou z nejdůležitějších výhod tohoto typu domů je energetická účinnost.

Jeden z projektů Henriho Woodse EU, navržený architektonickým studiem Bjerg Arkitektur A/S, dokonale zapadá do okruhu staveb ve skandinávském stylu. Toto je příklad nové generace domů vyrobených pomocí evropské technologie CLT(Křížově vrstvené dřevo). Tento moderní způsob výstavby si získává oblibu v dřevostavbách, zejména v ekologickém a udržitelném stavění.

Fasáda domu je pokryta dřevem, které bylo předem ošetřeno ohněm podle staré japonské metody vypalování SHOU SUGI BAN. Desky použité v tomto projektu jsou varianty KARPATIA-1 ze skandinávského smrku.Nejen pálené deskyzískávají na mimořádných estetických hodnotách, jako je jedinečná zuhelnatělá struktura a hloubka barvy, ale také na životnosti a odolnosti vůči povětrnostním vlivům.

Dodavatel:Henri Woods EU

Místo: Polsko

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA