preloader

Ekologické celoroční domy v Beskydech

Odpočinek v přírodě jekomplex 6 dřevěných, ekologických, celoročních domů. Jedná se o místo, kde si užijete krásný výhled na hory, klid a pohodu, ale i blízké atrakce bez ohledu na roční období.

VÝROBEK
SILESIA-2
Ekologické celoroční domy v Beskydech

Domy byly navrženy v duchu funkčního a nadčasového designu, byly postaveny z přírodního smrkového dřeva a jejich střecha a fasáda byly dokončeny z pálených desek ze sibiřského modřínu (varianta SILESIA-2). Kombinace černé opálené fasády se světlým, surovým dřevem použitým v terasové části působí domy velmi působivě a dokonale splývají s přírodou v kteroukoli roční dobu. Zejména v zimě na bílém sněhu, nebo na podzim na pozadí zlatých kopců.

Interiéry jsou zařízeny v moderním, minimalistickém, skandinávském stylu. Obrovská okna v obývacím pokoji a prostorná terasa poskytují nádherný výhled na hory a nejkrásnější západy slunce Beskyd Wyspowy. Každý dům má navíc vlastní pozemek s místem na piknik, táborákem, dýní dovezenou z Finska a saunou na dřevo.

Odpočinek v přírodě je místem, kde návštěvníci najdou úžasné výhledy, dostatek prostoru a uklidňující ticho.. Zároveň je velmi blízko mnoha místních turistických atrakcí (sjezdovky, stezky, místní kuchyně a kultura).

Místo: Polsko

 

 

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA