preloader

Les Cabanes de Rensiwez

Ardeny jsou velmi rozmanitá, silně zalesněná oblast v jihovýchodní Belgii. V tomto turisty oblíbeném místě najdete mnoho jedinečných možností ubytování.

VÝROBEK
MAZURIA-2
Les Cabanes de Rensiwez

Jednou z nich je Domaine des Cabanes de Rensiwez, která svým hostům nabízí komfortní ubytování po celý rok.

Silně zalesněná, hornatá a horská oblast dělala stavbu domů na takovém místě nelehkou. Tohoto náročného úkolu se zhostil tým Juliena Croisiera – Just Wood It. Jedná se o polskou společnost specializující se na navrhování a výstavbu dřevěných konstrukcí ve čtyřech hlavních technologiích: sloupek a nosník, masivní dřevo, kulatina a rám. Vzhledem k těžko dostupnému a velmi strmému terénu byl pro dopravu potřebného materiálu při stavbě použit vrtulník.

Několik domů má dřevěou fasádu  a střechu pokrytou zeleným mechem s kamenným komínem. Domy tak harmonicky splývají s okolní divokou přírodou a zároveň dodává celému komplexu pohádkovou atmosféru. Fasáda byla provedena z pálených desek ve variantě MAZURIA-2. Interiéry jsou také dokončeny ohořelými dřevěnými panely a vybaveny kamennými vanami, obrovskými postelemi a útulnými místy u krbů.

Nápadná krása kopců, svěží zelené lesy a klidně tekoucí řeka dělají z pobytu zde nezapomenutelný zážitek pro návštěvníky.

Místo: Belgie

Umělec: Just Wood It

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA