preloader

Předsíň a schodiště kancelářské budovy HELLO v Lodži

Proměna interiéru se často ukazuje jako náročnější téma než projekt realizovaný od začátku. Protože pokud máte stávající položky, jako je podlaha nebo strop, je třeba je sladit s novou vizí místa.

ARCHITEKT
Architektura Luna
VÝROBEK
KARPATIA-2
Předsíň a schodiště kancelářské budovy HELLO v Lodži

Výchozím bodem proměny kancelářské budovy HELLO v Lodži byla skutečnost, že ve vstupní hale bude vyvěšen obraz Piotra Czajkowského ze série „Metro“. Designéři přiznávají, že celý interiér byl inspirován tímto obrazem. Prostor vznikl v atmosféře newyorské kancelářské budovy, kde si představovali, jak je bude The Great Gatsby hostit.

Interiéru dominuje barva hořké, hořké čokolády, která krásně koresponduje s rostlinami a ultramarínovými doplňky. V hlavním vestibulu je na stěně pokryté vypálenými deskami již zmíněný obraz od Čajkovského. Je obklopena lampami ve tvaru jantaru a bujnou vegetací. Prostor vestibulu odděluje prolamovaná zlatá struktura v podobě mřížky, která odkazuje na obraz. Díky tomuto postupu interiér neztrácí svou prostornost a předsíň se stává velmi útulným koutem. Schody vedle vedou na recepci a výtah. Stěny po celé délce jsou natřeny tmavě hnědou barvou a výtahy byly nahrazeny ultramarínovou barvou. Jejich zárubně byly rovněž pokryty černými pálenými deskami KARPATIA-2.

Místo: Polsko

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA