preloader

Venkovský dům ponořený v přírodě

Dělič. Rozhodně je to jedinečný dům, který se nachází na malém svahu, daleko od rušné silnice, kam se z Varšavy dostanete za méně než hodinu.

VÝROBEK
SILESIA-1
Venkovský dům ponořený v přírodě

Ze silnice je sice vidět jen nenápadná zeď, ale vepředu je krásná velká terasa, prosklené stěny a nádherné výhledy.

Samotná budova je dvoupatrový dům z 60. let 20. století. Přestože zůstával roky neobydlený a ve stále horším stavu, jeho potenciál přitahoval pozornost budoucích majitelů. Ujali se tohoto nelehkého úkolu a svým nadšením a pracovitostí dosáhli mimořádné metamorfózy. Dům byl původně dřevěný – a to tak zůstává, i když v mírně zmodernizované podobě.Na konečnou úpravu byly použity především přírodní materiály – dřevo, proutí a kámen. Při plánování fasády se majitelé inspirovali japonskou technikou spalování dřeva Shou Sugi Ban. Tato metoda poskytuje nejen skvělý vizuální efekt, ale také zvyšuje trvanlivost a odolnost dřeva vůči povětrnostním vlivům. Byly zvoleny desky SILESIA-1, díky kterým stavba dokonale zapadá do okolních stromů.

Hostitelé pronajímají dům lidem, kteří hledají – jako oni sami – klid na krásném místě nebo únik od každodenního života. Návštěvníci oceňují přírodu, ticho, klid a blízkost okolní přírody.

Investor: Dělič

Místo: Polsko

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA