preloader

Služby ve Wood of Fire

Wood of Fire se specializuje na výrobu impregnovaných a ošetřených dřevěných panelů metodou Shou Sugi Ban, které jsou úspěšně využívány jako dokončení fasád, vnitřních stěn, střech, teras i plotů.

Služby ve Wood of Fire

Jako polský výrobce naše mise a vize přesahují jen tvorbu vysoce kvalitních materiálů. Nabízíme také širokou škálu dalších služeb, zaměřujeme se na poskytování komplexního poradenství a podpory na každém kroku realizace vašeho projektu.

 

Jsme vám k dispozici

Každý prvek má obrovský význam, proto naši experti poskytují pomoc při výběru správných ošetřených dřevěných desek. Zajišťujeme provedení kalkulace množství potřebných materiálů a přípravu cenové nabídky na základě poskytnutého projektu. Nabízíme také plnou podporu při výběru vhodných montážních systémů a spojovacích prvků, které splní individuální potřeby a očekávání našich zákazníků. Kromě toho naše ošetřené desky metodou Shou Sugi Ban odesíláme do každého kouta světa! S ohledem na naše zákazníky jsme otevřeli zákaznické kanceláře v Polsku, Německu, Nizozemsku, Anglii (včetně Skotska a Walesu), České republice, na Slovensku, v Rakousku a ve Švýcarsku.

 

Logistické služby — skladování ošetřených desek

Nemáte místo pro skladování zakoupených ošetřených desek? Pomůžeme! Jako výrobce s velkými logistickými kapacitami nabízíme profesionální službu skladování zakoupených materiálů. Díky tomu máte jistotu, že vaše objednávka bude skladována v odpovídajících podmínkách, dokud ji nebudete potřebovat. V tomto čase se můžete bez obav soustředit na další aspekty svého projektu – zaručujeme, že vaše desky jsou v dobrých rukou.

 

Montáž na míru vašeho projektu

Důležitým prvkem naší nabídky jsou také služby kvalifikovaných montážních týmů, působících na území celé země. Díky jejich profesionalitě a angažovanosti můžeme zaručit nejen vysokou kvalitu montáže, ale také dodržení termínů a efektivitu prací realizovaných naší firmou. Hledáte nejen vysoce kvalitní fasádní, terasové, stěnové nebo jiné desky, ale také komplexní poradenství a podporu? Kontaktujte nás a s radostí odpovíme na všechny vaše otázky a představíme vám podrobnosti naší široké nabídky!

Poznejte naše produkty zblízka

Objednejte si vzorek a zažijte jedinečný charakter dřeva vypalovaného japonskou metodou Shou Sugi Ban.

    JMÉNO A PŘÍJMENÍ / NÁZEV FIRMY

    E-MAIL

    ČÍSLO TELEFONU

    ZPRÁVA